Prywatny księgozbiór to inwestycja w kulturę oraz piękno.
Oferta adresowana jest do nabywców planujących dywersyfikację portfela majątkowego oraz do nabywców wartości emocjonalnych.

Rynek bibliofilski jest rynkiem niszowym, jego produkty powszechnie są uważane za wyjątkowo odporne na wahania koniunktury. Najstarsze wydania druków najsłynniejszych oficyn lub egzemplarze pochodzące z renomowanych pracowni introligatorskich uważane niegdyś za wyjątkowe dobra kultury, dziedzictwo narodowe otaczane szczególną troską, stają się na powrót dostępne dla szerokiego grona konsumentów.

Współpraca z naszą firmą jest niezwykle prosta. Oto co zyskują Państwo korzystając z naszych usług:

 1. Kompleksową pomoc w zaplanowaniu księgozbioru.
  Zależy nam na poznaniu Państwa potrzeb, zainteresowań oraz oczekiwań. Na pierwszym etapie staramy się uzyskać jak najwięcej informacji na temat celu i charakteru planowanego księgozbioru. Chętnie doradzamy w doborze poszczególnych pozycji zbioru, wykorzystując narzędzia służące analizie rynku, kalkulacji uzasadniającej inwestycję, nie ustępując jednak pasji kolekcjonerskiej.
 2. Profesjonalne przygotowanie księgozbioru.
  Zadowolenie naszych Klientów jest naszym priorytetem. Czuwamy nad przygotowaniem Państwa księgozbioru, nasz zespół doświadczonych antykwariuszy, bibliotekarzy i introligatorów gwarantuje profesjonalizm. Dzięki temu mamy pewność, że trafnie dobrany księgozbiór będzie służyć również i kolejnym pokoleniom.
 3. Pomoc w konserwacji książek.
  Każdy z zakupionych przez nas tomów i woluminów jest dokładnie sprawdzany. Jeśli wymaga dodatkowych prac, przekazujemy go naszym introligatorom, którzy dbają o jego właściwą renowację lub wykonują pełnowartościową oprawę. Dzięki temu otrzymują Państwo gwarancję, że zakupiony księgozbiór będzie służył długie lata.
 4. Pomoc w aranżacji wnętrza.
  Poza pozyskiwaniem książek oferujemy także możliwość dostosowania wnętrza Państwa domu pod księgozbiór. Współpracujemy z architektem i projektantem wnętrz, którzy zadbają o to, by planowana przez Państwa domowa biblioteka miała wyjątkowy charakter.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na pytania telefonicznie lub na spotkaniu.